Hurtownia Cukierniczo-Piekarnicza GRAFIL

O firmie

Firma Handlowo-Usługowa "GRAFIL" została założona w 2007 roku przez Janusza Filipczaka w Tomaszowie Mazowieckim , specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu przemysłu spożywczego w segmencie piekarniczo-cukierniczym oraz gastronomicznym.

Zaopatruje cukiernie i piekarnie oraz inne zakłady produkcji spożywczej na terenie całego województwa łódzkiego. Przedmiotem działalności jest rynek mąk produkcyjnych, drobnego sprzętu oraz surowców i półproduktów dla piekarni, cukierni, gastronomii, restauracji ,pizzerii, sklepów spożywczych, producentów lodów i gofrów.

Hurtownia posiada szeroką i kompleksową ofertę produktów dla każdego Klienta.

Zapewniamy profesjonalną i stałą obsługę handlową oraz techniczną i technologiczną

Nasza firma jest partnerem godnym zaufania, a atrakcyjne ceny oraz stale powiększana oferta, terminowe wywiązywanie się ze zobowiązań wobec kontrahentów są dodatkowymi atutami i wizytówką naszej firmy.

Naszym celem jest dalszy rozwój, który pomoże naszym klientom w sprawniejszym funkcjonowaniu na rynku. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy zarówno odbiorców jak i dostawców.

Z szacunkiem podchodzimy do naszych odbiorców, dostawców i pracowników a konkurencję traktujemy, jako siłę napędową do dalszego rozwoju naszej firmy.

 W przyszłości pragniemy udoskonalić obrót towarami mrożonymi, rozszerzyć gamę towarów handlowych na rynku krajowym i zagranicznym, umocnić naszą pozycję w segmencie HORECA, na którym działamy od niedawna. Kolejnym i najważniejszym celem na przyszłość jest utrzymanie dobrych relacji z naszymi klientami.